> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > Business Software - programista

Oferta pracy na stanowisku:
Programista

Obowiązki i zadania:

  • wykonywanie zadań programistycznych,
  • przygotowywanie dokumentacji.

Wymagania:

  • znajomości programowania obiektowego (preferowany język C#, platforma .NET) oraz baz danych SQL (preferowany MS SQL Server),
  • znajomość podstaw HTML, Javascript,
  • znajomość podstaw języka SQL, T-SQL,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawne czytanie dokumentacji,
  • chęć nawiązania dłuższej współpracy.

Pożądane cechy osobowe:

  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem,
  • ciekawe projekty,
  • niekorporacyjne podejście do pracownika,
  • stabilne zatrudnienie.

Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu:

Karolina Gut 536-889-669,

adres mailowy do wysyłania CV: rekrutacja@businesssoftware.pl