> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > inProjects - Administrator systemów IT

Administrator systemów IT

Miejsce pracy: Szczecin

Opis firmyinpro.png

inProjects (inprojects.pl) o Spółka działająca w szeroko pojętej branży telekomunikacyjnej. Świadczymy usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw, samorządów, organizacji oraz instytucji w zakresie doradztwa IT, wdrożeń oraz prowadzenia projektów.

Wymagania:

  • praktyczne doświadczenie w administracji systemów linux,
  • praktyczne doświadczenie we wdrażaniu i obsłudze środowisk zwirtualizowanych i IaaS,
  • podstawowe umiejętności programistyczne,
  • dobra znajomość technologii telekomunikacyjnych,
  • język angielski w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B (umiejętności praktyczne).

Informujemy, iż na rozmowie rekrutacyjnej  wiedza techniczna zostanie poddana weryfikacji w formie testu.

Dodatkowe atuty:

  • inicjatywa, przedsiębiorczość, samodzielność, odpowiedzialność,
  • doświadczenie w DevOps potwierdzone konkretnym przykładem uczestniczenia w procesie wytwórczym i utrzymaniowym przynajmniej jednej aplikacji SaaS lub mobilnej,
  • umiejętność programowania (np. skryptowe lub pyhon).

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie infrastrukturą firmy i klientów,
  • udział w projektach związanych z utrzymaniem i wdrażaniem usług IT,
  • opracowanie pełnych dokumentacji projektowych w zakresie systemów IT i telekomunikacyjnych,
  • opracowanie ofert technicznych (dobór rozwiązań) oraz obsługa biura projektowego.

Oferujemy:

  • wygodne i przestronne biuro w nowoczesnym kompleksie Technopark Pomerania,
  • stół bilardowy w biurze :)
  • zaskakujące projekty,
  • luźną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (ale jak to zwykle bywa - zależne od umiejętności ;-).

Dodatkowe informacje:

  • Jeśli jesteś  ‘tańczącym z pingwinami’ to zapraszamy ;-)
  • Dla tego stanowiska mamy też miejsca na staż.
  • Kontakt: praca@inprojects.pl