> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > inProjects - Inżynier systemów teleinformatycznych

Inżynier systemów teleinformatycznych

Miejsce pracy: Szczecin

Opis firmy

inProjects to spółka działająca w szeroko pojętej branży telekomunikacyjnej. Świadczymy usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw, samorządów, organizacji oraz instytucji w zakresie doradztwa IT, wdrożeń oraz prowadzenia projektów.

Wymagania:

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość technologii telekomunikacyjnych,
  • praktyczna znajomość rozwiązań sieciowych opartych o ethernet i IP:
    • wiedza na temat technologii powiązanych ze switchingiem i routingiem,
    • znajomość rozwiązań oferowanych przez producentów sprzętu sieciowego,
    • praktyczne doświadczenie z konfiguracją urządzeń min. 2 wiodących producentów sprzętu,
  • znajomość technologii światłowodowych (m. in. GPON, xWDM),
  • znajomość technologii radiowych (m. in. radiolinie, sieci rozsiewcze LTE),
  • mile widziane (ale niekonieczne) wykształcenie techniczne kierunkowe: teleinformatyka, telekomunikacja, elektryka (także w trakcie),
  • gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • język angielski w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B (umiejętności praktyczne).

Informujemy, iż na rozmowie rekrutacyjnej  wiedza techniczna zostanie poddana weryfikacji w formie testu.

Dodatkowe atuty:

  • inicjatywa, przedsiębiorczość, samodzielność, odpowiedzialność,
  • certyfikat CCNA, CCNP lub analogiczny.

Zakres obowiązków:

  • udział w projektach związanych z utrzymaniem i wdrażaniem rozwiązań sieciowych,
  • opracowanie pełnych dokumentacji projektowych w zakresie systemów teleinformatycznych i  telekomunikacyjnych,
  • dobór rozwiązań oraz wyceny projektów i inwestycji w infrastrukturę sieciową,
  • wsparcie i obsługa biura projektowego.

Oferujemy:

  • biuro z ogrodem i miejscem na grilla ;-)
  • zaskakujące projekty,
  • luźną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (ale jak to zwykle bywa - zależne od umiejętności ;-).

Kontakt:  CV prosimy przesyłać w formacie PDF  na adres: praca@inprojects.pl do 20 kwietnia 2014.