> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > Klaster.IT poszukuje studenta/ki/ na stanowisko Asystenta/ki/ Biura

Największa organizacja ICT w województwie zachodniopomorskim - Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie poszukuje studenta/ki/ na stanowisko

Asystenta/ki/ Biura

Miejsce pracy: Technopark Pomerania, Szczecin

Zadania:

  • współorganizacja spotkań i wydarzeń

  • bieżąca obsługa zapytań i kontaktu z firmami

  • prace organizacyjno-administracyjne

  • wsparcie w działaniach marketingowych i PR

Wymagania:

  • aktualny status studenta/ki/

  • minimum dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność obsługi komputera, mile widziana znajomość programów graficznych

  • znajomość mediów społecznościowych oraz tematyki ICT

  • umiejętność ładnego wyrażania się w mowie i piśmie

  • zainteresowanie marketingiem, PR, promocją i/lub organizacją wydarzeń

  • chęć uczenia się i rozwoju

Oferujemy:

  • możliwość dostosowania godzin do planu zajęć

  • interesującą i pełną wyzwań pracę, w której nie sposób się nudzić

  • wiele okazji do uczenia się i nawiązywania ciekawych kontaktów

  • umowę-zlecenie z wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (lub linka do profilu na Goldenline/LinkedIN), zawierającego również opis zainteresowań i działań podejmowanych oprócz studiów, na adres biuro@klaster.it. Termin nadsyłania zgłoszeń: 2 marca 2015 r.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).