> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > Locon - młodszy programista

Młodszy programista

Locon sp. z o.o. jest spółką informatyczną, która działa od 1995 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Szczecinie.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w zakresie serwisów lokalizacyjnych i serwisów opartych o technologie GSM i GPS. Naszym flagowym produktem jest aplikacja: Gdzie Jest Dziecko najpopularniejsza usługa lokalizacyjna w Polsce.

Współpracujemy z takimi firmami jak: Orange, T-Mobile, Plus, Play, Netia.

Szukamy młodszego programistę do naszego zespołu w Szczecinie.

Praca w biurze na pełny etat.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pomoc w tworzeniu i rozwijaniu systemów informatycznych opartych o lokalizację urządzeń GPS/GSM,
  • Wspieranie zespołu w implementacji aplikacji w technologii JEE,
  • Udział w innowacyjnych projektach informatycznych,
  • Projektowanie, testowanie i wdrażanie aplikacji.

OCZEKUJEMY:

  • umiejętność programowania w języku Java,
  • znajomość SQL,
  • znajomość j. angielskiego, pozwalająca na korzystanie z anglojęzycznej dokumentacji.

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia wśród zespołu specjalistów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy - dopasowanych grafiku zajęć,
  • umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia,

CV prosimy nadsyłać na adres praca@locon.pl wpisując w temacie wiadomości: "młodszy programista".