> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > Locon - programista - JAVA

Locon Sp. z o.o. jest firmą programistyczną specjalizującą się w tworzeniu indywidualnych systemów informatycznych dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych. Nasze rozwiązania tworzone są przez zespół specjalistów branży informatycznej, telekomunikacyjnej i geodezyjnej. Jesteśmy liderem w zakresie serwisów lokalizacyjnych (Location BasedServices) i serwisów opartych o technologie GSM i GPRS wykorzystujących usługi MMS, SMS, WAP. Specjalizujemy się w realizacji usług zarządzania flotą i lokalizacji pojazdów przez system satelitarny GPS. Współpracujemy z takimi firmami jak: Orange, T-Mobile, Plus, Play.

Programista JAVA (miejsce zatrudnienia: Szczecin)

Zadania:

  • Tworzenie i rozwój systemów informatycznych opartych o lokalizację urządzeń GPS/GSM,
  • Implementacja aplikacji w technologii JEE,
  • Udział w innowacyjnych projektach informatycznych,
  • Projektowanie, testowanie i wdrażanie aplikacji.

Wymagania:

  • Znajomość języka Java,
  • Znajomość technologii Java EE,
  • Znajomość relacyjnych baz danych (np. PostgreSQL),
  • Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i dokładność.

Mile widziane:

  • EJB,
  • JBoss,
  • JMS,
  • Struts,
  • Seam.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Dostęp do nowych technologii,
  • Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
  • Zwinny proces produkcyjny na bazie Scrum / Kanban.

Wszystkich zainteresowanych spełniających postawione wymagania, zapraszamy do przesłania aplikacji (cv, list motywacyjny) wyłącznie na adres:

praca@locon.pl

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty!

W dokumentach prosimy o umieszczenie podpisanego oświadczenia:
„Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 926, poz.101 z 2002 r., z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”