> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > RAVEN IT - Software Tester

Software Tester

Firma RAVEN IT, działająca od 2003 roku, specjalizująca się w dostarczaniu customizowanych rozwiązań oraz szeroko pojętym outsourcingu usług i produktów IT, poszukuje pracownika na stanowisko: Software Tester.

Obowiązki:

•    wykonywanie scenariuszy testowych,

•    projektowanie oraz wykonywanie przypadków testowych,

•    eksploracyjne testowanie oprogramowania,

•    opracowywanie skryptów automatyzacji testów funkcjonalnych i wydajnościowych w języku Ruby,

•    informowanie i dokumentowanie wszystkich znalezionych problemów i zgłaszanie wad.

Wymagania:

•    znajomość procesu testowania i narzędzi testowych,

•    wiedza z zakresu jakości oprogramowania,

•    praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testów oraz dokumentacji technicznej.

•    znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym zapoznanie się z dokumentacją.

Mile widziane:

•    doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych,

•    znajomość języka Ruby,

•    praktyczna znajomość RSpec 2, Capybara, Cucumber.

Oferujemy:

•    pracę przy nietuzinkowych projektach,

•    warunki do rozwoju,

•    pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Dokumenty aplikacyjne w formacie pdf (C.V. oraz list motywacyjny) proszę przesyłać na adres praca@raven-it.pl.

Oferty należy oznaczyć w temacie wiadomości treścią "Software Tester". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RAVEN  IT z siedzibą w Szczecinie, ul. Jagiellońska 13/7 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).