> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > Red Sky - Administrator LINUX | sysadmin @ Traceroute42

Traceroute42 powstał w wyniku przekształcenia działu administratorów firmy Red Sky. Projektujemy, utrzymujemy, zarządzamy i rozwijamy nowoczesne infrastruktury IT, przy założeniu tworzenia partnerskich kontaktów.

Zadania:
- wdrażanie środowisk na dużą skalę
- zapewnienie ciągłej dostępności, wydajności i skalowalności infrastruktury
- zarządzanie infrastrukturą serwerową
- prowadzenie kontroli i zapewnianie bezpieczeństwa środowisk
- wsparcie deweloperów w środowiskach testowych i produkcyjnych w   automatyzacji i wirtualizacji
- posługiwanie się jęz. angielskim w stopniu pozwalającym na prowadzenie korespondencji

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
- biuro w centrum Szczecina
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- wybór formy współpracy (umowa o pracę lub b2b)
- wpływ na procedury i rozwój firmy
- udział w ciekawych projektach wykorzystujących nowoczesne i różnorodne technologie IT
- możliwości rozwoju i eksperymentów
- opiekę zdrowotną (Medicover), program MultiSport (BenefitSystem), ubezpieczenie grupowe
- 26 dni płatnego urlopu
- imprezy integracyjne w duchu #redskyteamspirit

Wymagania
- AWS
- Linux (Debian)
- Nginx / PHP-fpm / WSGI / HAProxy
- MySQL/XtraDB, PostgreSQL
- Redis, Cassandra
- Sphinx, Elasticsearch
- Nagios/Kibana/Grafana
- Virtualization (Xen, KVM)
- Ansible
- Bash Scripting, PHP, Python
- Docker
- Git

Aplikuj: https://redsky.recruitee.com/o/administrator-linux-sysadmin-traceroute42