> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > Red Sky - Analityk biznesowy @JamesEdition

Miejsce pracy: Szczecin
Red Sky jako Venture Builder specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu projektów internetowych o globalnym zasięgu. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych start-upów nie tylko zapewniając środki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.
Zostań częścią ekskluzywnego projektu www.jamesedition.com, wprowadzającego na rynek luksus. Pracujemy w środowisku, w którym jest z kim porozmawiać i wymienić się cenną wiedzą :)

Zadania

  • pozyskiwanie wymagań biznesowych dla rozwijanego produktu
  • analiza stanu obecnego i docelowego dostępnych funkcjonalności w produkcie
  • przygotowywanie specyfikacji i dokumentacji dla nowych funkcjonalności
  • analiza procesów biznesowych
  • przygotowywanie i realizacja testów funkcjonalnych

Wymagania

  • umiejętności analityczne umożliwiające przełożenie wymagań biznesowych na wymagania funkcjonalne
  • umiejętność tworzenia specyfikacji funkcjonalnej i modelowania procesów biznesowych
  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • samodzielność w działaniu i orientacja na cele
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • systematyczność oraz doskonała organizacja czasu pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia oferujemy:

  • pracę przy innowacyjnych projektach, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii
  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji i współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata
  • 100% finansowania udziału w konferencjach branżowych w całej Europie
  • budżet na książki, szkolenia i inne materiały
  • pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne, lunch

Aplikuj przez: www.redsky.recruitee.com/o/analityk-biznesowy-jamesedition

BREAKING NEWS