> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > Red Sky - JS Developer

Red Sky jako Venture Builder specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu projektów internetowych o globalnym zasięgu, jak również firm w oparciu o własne pomysły i zasoby i jedną z takich firm jest Plum Research.

Plum Research S.A. jesteśmy młodą, dynamicznie i prężnie rozwijającą się polską firmą, która zajmuje się zbieraniem i przetwarzaniem danych telemetrycznych dla globalnych gigantów branży rozrywkowej.

Naszymi klientami są hollywoodzkie studia filmowe i amerykańscy nadawcy telewizyjni dla których dokonujemy analizy zachowań widowni serwisów z serialami i filmami.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego JS developera na samodzielne, nowo utworzone stanowisko.

Osoba zatrudniona sama wybierze sobie narzędzia z których będzie korzystać.

Zadania:

 - tworzenie oprogramowania służącego do zbierania danych o zachowaniu użytkowników w serwisach VOD

Wymagania:

- znajomość JavaScript (składnia + API przeglądarek)

- korzystanie z systemu kontroli wersji - Git

- korzystanie z API przeglądarek do manipulacji drzewem DOM

- znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem: Same Origin Policy, CORS (Cross-Origin Resource Sharing), CSP (Content Security Policy)

- odpowiedzialność za projekt

Oprócz wynagrodzenia oferujemy:

- samodzielne stanowisko w młodej firmie tworzącej produkty na potrzeby największych światowych gigantów z branży rozrywkowej

- dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji i współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata

- elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca

- 100% finansowania udziału w konferencjach branżowych w całej Europie

- budżet na książki, szkolenia i inne materiały

- pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne

- system opcyjny na akcje spółki

- imprezy integracyjne w duchu #redskyteamspirit

Aplikuj: https://praca.red-sky.pl/o/javascript-developer-szczecin

BREAKING NEWS