> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > Red Sky - Node.js Developer

Red Sky jako Venture Builder specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu projektów internetowych o globalnym zasięgu. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych start-upów nie tylko zapewniając środki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

Zostań częścią innowacyjnego projektu NOAH, który ściśle współpracuje z naszym partnerem NOAH Advisor, wspólnie tworząc jedną z najbardziej prestiżowych konferencji biznesowych NOAH Conference, która obecnie odbywa się trzy razy do roku (Berlin, Londyn, Tel Awiw).

Zadania:

* rozwój aplikacji dla jednego z największych organizatorów konferencji biznesowych w Europie
* praca z wykorzystaniem nowych technologii
* tworzenie kodu testowalnego kodu z użyciem TypeScript w architekturze microserwisów
* utrzymywanie już istniejących funkcjonalności (ok. 20% czasu)

Oprócz wynagrodzenia oferujemy:

- możliwość 100% pracy zdalnej

- pracę przy innowacyjnym projekcie, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii

- dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji i współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami   biznesowymi z całego świata

- budżet na udział w konferencjach branżowych na całym świecie

- 100% finansowania na książki, szkolenia i inne materiały

- pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe

- imprezy integracyjne w duchu #redskyteamspirit

Wynagrodzenie: 6 000 - 9 000 netto B2B

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość JavaScript i TypeScript
  • minimum 2+ lata komercyjnego doświadczenia
  • bardzo dobra znajomość Node.js
  • doświadczenie w projektach w architekturze mikroserwisów
  • umiejętność pisania testów jednostkowych i znajomość jednego z narzędzi do testowania Jest, Enzyme, Jasmine, Mocha
  • angielski na poziomie minimum B2

Nice to have:

  • znajomość zagadnień związanych z architekturą systemów oraz „best practices”
  • ES2015+
  • TypeScript
  • GraphQL + Apollo
  • Docker
  • AWS

Aplikuj: https://redsky.recruitee.com/o/nodejs-developer

BREAKING NEWS