> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > Red Sky - PHP Developer (Mid/Senior)

PHP Developer (Mid/Senior)

Miejsce pracy: Szczecin
Wymiar czasu pracy: Pełen etat

Red Sky jako Venture Builder specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu projektów
internetowych o globalnym zasięgu. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe,
rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty. Pomagamy
w budowaniu innowacyjnych start-upów nie tylko zapewniając środki finansowe, ale przede
wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

Zostań częścią innowacyjnego startupu http://challengeme.gg budującego nowoczesną
platformę E-sport, która zrzesza entuzjastów Counter Strike. Pracujemy w środowisku,
w którym jest z kim porozmawiać i wymienić się cenną wiedzą :)

Zadania:

  • rozwój aplikacji webowych
  • dodawanie funkcjonalność w zależności od wymagań biznesowych

Wymagania:
MID

  • dobra znajomość PHP, MySQL oraz Git
  • doświadczenie z przynajmniej jednym framework’iem PHP
  • dobra znajomość OOP/SOLID/… oraz tworzenia testowalnego i łatwego w zarządzaniu kodu
  • dbałość o jakość kodu

Dodatkowo mile widziane doświadczenie z:

  • Symfony2 oraz Doctrine2
  • bazami NoSQL
  • Node.js
  • Counter-Strike: Global Offensive :)
  • dobra znajomość Javascript

SENIOR

  • dobra znajomość PHP, MySQL, Javascript oraz Git
  • doświadczenie z Symfony2|3 oraz Doctrine2
  • bardzo dobra znajomość OOP/SOLID/… oraz tworzenia testowalnego i łatwego w zarządzaniu kodu
  • dobra znajomość optymalizacji zapytań do bazy MySQL
  • efektywna praca w środowisku Linux
  • znajomość Nginx (php-fpm), Redis
  • umiejętność szukania i rozwiązywania problemów wydajnościowych

  • Node.js,
  • Behat/PHPUnit
  • DDD/TDD
  • chmurami (Azure/AWS)
  • Ansible
  • doświadczenie z Counter-Strike: Global Offensive :)

Oferujemy:

  • pracę z ciekawymi rozwiązaniami (nie robimy pluginów do ecommerce), sami tworzymy nasz system (bazując na framework’u Symfony)
  • realny wpływ na budowanie przyszłości projektu - mamy ciągły kontakt z naszymi użytkownikami (graczami), mierzymy jak nowe funkcjonalności są używane, wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom
  • pracę w zespole nastawionym na realizację celu
  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji
  • pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne, lunch, wyjazdy na konferencje

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

BREAKING NEWS