> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > Sagra Technology - Specjalista ds. integracji systemów

Sagra Technology Sp. z o.o. to firma z branży IT. Dostarczamy rozwiązania informatyczne wspierające mobilną sprzedaż, obsługę klienta i marketing. Specjalizujemy się w produkcji i wdrażaniu autorskiego systemu Emigo. Jest to oprogramowanie klasy SFA (Sales Force Automation), BI (Business Intelligence), mCRM (Mobile Customer Relationship Management). Emigo z powodzeniem
wykorzystywane jest w branży farmaceutycznej, spożywczej, chemiczno-kosmetycznej i budowlanej.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

                       Specjalista ds. integracji systemów
                                 Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • organizacja i nadzór projektów integracji systemów informatycznych,
  • konsulting dla klientów z zakresu procesów biznesowych i funkcjonalności oprogramowania,
  • prowadzenie szkoleń z obsługi systemu,
  • opracowywanie dokumentacji projektowej i systemowej,
  • monitorowanie elementów systemu i rozwiązywanie napotkanych problemów,
  • udział w projektach rozwojowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i umiejętność rozmowy z klientami,
  • determinacja i umiejętność  rozwiązywania napotkanych i postawionych problemów,
  • wysoka kultura osobista.

Dodatkowymi atutami będą:

  • dobra znajomość pakietu Ms Office (Excel),
  • podstawowa znajomość programów sprzedażowo-magazynowych i zagadnień z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem (logistyka, magazynowanie, sprzedaż, finanse i księgowość).

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę w pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym,
  • pakiet socjalny,
  • umowę o pracę.

Oferty proszę kierować na adres mailowy: praca@sagra.pl z dopiskiem: IN

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sagra Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie ul. Cyfrowa 4 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.