> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > SB Software - Administrator IT

SB Software Sp. z o.o.

zajmuje się wytwarzaniem oprogramowania dla branży rozrywkowej. Przetwarzając ponad 50 milionów zakładów miesięcznie, jesteśmy najbardziej zaufanym i kompletnym dostawcą platform do gier na rynku. Nasze rozwiązania trafiają do ok. 30 krajów w Europie, Afryce i Azji.

Nasz 50-osobowy zespół wkrótce przeprowadza się do nowego budynku Black Pearl, gdzie powstanie miejsce dla nowych specjalistów IT. Obecnie poszukujemy na stanowisko

Administrator IT
Miejsce pracy: Szczecin

Oczekiwane umiejętności:

Linux Systems Administrator, Windows Systems Administrator, Ansible, Git,Haproxy, Apache, Nginx, JBoss, Zabbix, Munin, Grafana, Docker, PostgreSQL, backup systems, VMware, Citrix, KVM, Freenas, High Availability

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie szeroko pojętą administracją IT w tym: administracją środowiskami Linux i Windows

- budowaniem skalowalnych i wysokodostępnych środowisk produkcyjnych

- budową, administracją i utrzymaniem środowskich testowych i developerskich

- utrzymywanie infrastruktury biurowej (wirtualizacja, SAN, sieć LAN),

- monitoring intrastruktury IT, reagowanie na awarie, współpraca z zespołem developerów

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość systemów Linux

- dobra znajomość systemów Windows Server

- dobra znajomość systemów provisioningu (preferowany Ansible)

- znajomość języków skryptowych takich jak bash, python lub powershell

- znajomość systemów wirtualizacji (preferowany Citrix Xenserver, VMware)

- znajomość  Apache, Nginx, Haproxy, PostgreSQL, JBoss

- doświadczenie w konfiguracji i utrzymaniu systemów monitoringu (Zabbix, Munin, Grafana)

- dobra znajomość protokołów sieciowych

- umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowe atuty:

- doświadczenie w CI/CD (Jenkins, GIT)

- doświadczenie w wykorzystaniu CDN (Cloudflare, Akamai lub inne)

- doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu usługami w chmurze (AWS,Azure,DigitalOcean lub inne)

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- prywatną opiekę zdrowotną

- comiesięczne imprezy integracyjne

- elastyczne godziny pracy

Kontakt: katarzyna.lewandowska@sb-betting.com

BREAKING NEWS