> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > SB Software - Administrator IT

SB Software - Administrator IT

SB Software Sp. z o. o. jest firmą zajmującą się tworzeniem oprogramowania dla sektora zakładów sportowych, posiadającą ponad 18 lat doświadczenia na rynku. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie w budynku Black Pearl. Obecnie zatrudniamy około 60 pracowników, a nasze oprogramowanie jest wykorzystywane przez uznane firmy z Europy, Azji oraz Afryki. W związku z dużym zapotrzebowaniem na nasze produkty, aktywnie poszukujemy nowych pracowników.

Obecnie szukamy osoby, która wesprze nasz zespół jako:

Administrator IT

Opis stanowiska:
• utrzymanie i zapewnienie ciągłości działania środowisk produkcyjnych i deweloperskich opartych o systemy operacyjne Linux i Windows Server
• monitoring, diagnozowanie i naprawianie problemów w środowisku produkcyjnym
• wdrażaniem skalowalnych i wysokodostępnych środowisk
• wdrażanie i administracja systemami wirtualizacji – Proxmox, Citrix Xenserver
• zarządzanie serwerami HAProxy, Apache, JBoss, PostgreSQL
• utrzymywanie infrastruktury biurowej – Citix XenServer, FreeNAS
• automatyzacja zadań administracyjnych

Wymagania:
• 6 letnie doświadczenie w administracji systemami Linux
• 3 letnie doświadczenie w administracji systemami Windows Server
• znajomość systemów wirtualizacji (Proxmox, Citrix Xenserver)
• znajomość systemów monitoringu (Zabbix, Munin)
• podstawowa znajomość systemów automatyzacji i orkiestracji (Ansible/Puppet/Chef)
• podstawowa znajomość systemów kontroli wersji (Git)
• zaawansowana znajomość protokołów sieciowych
• zaawansowana znajomość sprzętu komputerowego klasy enterprise
• umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowe atuty:
• doświadczenie w wykorzystaniu CDN (Cloudflare, Akamai lub inne)
• doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu usługami w chmurze (AWS,Azure, DigitalOcean lub inne)
• doświadczenie z zakresu CI/CD

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• stabilne zatrudnienie i elastyczne godziny pracy,
• pracę w ciekawej i rozwijającej się branży,
• nowoczesne biuro w samym centrum Szczecina (Black Pearl),
• prywatną opiekę medyczna,
• comiesięczne imprezy integracyjne,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: aleksandra.ostrowska@sb-betting.com

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

BREAKING NEWS