> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > Senior ruby developer @jamesedition.com

Senior ruby developer @jamesedition.com

Red Sky jako Venture Builder specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu projektów internetowych o globalnym zasięgu. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych start-upów nie tylko zapewniając środki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

JamesEdition to serwis zajmujący się pośrednictwem w sprzedaży dóbr luksusowych dla “ultra high-net-worth individuals”.

Szukamy osób, które:

  • są pasjonatami chcącymi nieustannie się rozwijać
  • skutecznie dostarczają działające i perfekcyjnie wyglądające rozwiązania
  • potrafią zorganizować efektywny proces wdrażania zmian, adekwatny do specyfiki projektu
  • mają co najmniej 1 rok doświadczenia z rubym oraz ruby on rails

Zadania:

  • refaktoryzacja oraz rozwój aplikacji webowych stworzonych z wykorzystaniem ruby on rails
  • utrzymywanie istniejącego kodu
  • tworzenie czytelnego i łatwego do utrzymania kodu

Oprócz wynagrodzenia oferujemy:

  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji i współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami   biznesowymi z całego świata
  • budżet na udział w konferencjach branżowych na całym świecie
  • 100% finansowania na książki, szkolenia i inne materiały
  • pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • imprezy integracyjne w duchu #redskyteamspirit

Wymagania:

  • dobra znajomość ruby, ruby on rails. PostgreSQL oraz Git
  • dobra znajomość OOP/SOLID/wzorców projektowych oraz tworzenia testowalnego i łatwego w zarządzaniu kodu
  • dbałość o jakość kodu

Dodatkowo mile widziane doświadczenie z:

  • znajomość metodologii DDD, architektury hexagonalnej oraz warstwowej

Aplikuj: https://redsky.recruitee.com/o/senior-ruby-developerjameseditioncom

BREAKING NEWS