> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > SoftVig - Producent oprogramowania dla branży motoryzacyjnej

SoftVig

Producent oprogramowania dla branży motoryzacyjnej

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją oprogramowania wspierającego procesy biznesowe w autoryzowanych sieciach dealerskich sprzedaży i serwisu pojazdów. Dostarczamy usługi i narzędzia informatyczne dla takich marek jak: Skoda, Seat, VW, Audi, Porsche, Ford, Honda, Suzuki, Mitsubishi, KIA, Hyundai, Volvo.

Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży w branży IT

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:

  • Sprzedaż produktów i usług firmy SoftVig (pozyskanie klienta, prezentacja systemu, sporządzenie oferty, negocjacje handlowe)
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami
  • Współpraca z dostawcami produktów i usług wspierających portfolio SoftVig
  • Rozwój procesów i narzędzi wspierających działania handlowe w spółce
  • Wzrost jakości biznesowej produktów i usług
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej (oferty, zamówienia, referencje, case study)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług IT
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Dobra organizacja pracy oraz wysoka kultura osobista
  • Silna motywacja i autentyczne nastawienie na realizację celu
  • Zdolności analityczne i umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazne środowisko pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami na rynku IT
  • Kompetencje w projektach IT i wdrożeniowych w branży motoryzacyjnej

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy zaaplikuj do nas przez stronę

Informujemy, że rozpatrywane będą tylko pełne aplikacje (CV, list motywacyjny i ankieta). Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do naszego zespołu!