> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > SoftVig Systemy Informatyczne - Specjalista ds. utrzymania systemów

Producent oprogramowania dla branży motoryzacyjnej poszukuje pracowników do swojego zespołu piszącego aplikacje oparte na .NET Framework.

Zajmujemy się wytwarzaniem oprogramowania wspierającego serwis i sprzedaż pojazdów w autoryzowanych stacjach dealerskich. Współpracujemy z markami takimi jak: Skoda, Seat, VW, Audi, Porsche, Ford, Honda, Suzuki, Mitsubishi, KIA, Hyundai, Volvo.

Specjalista ds. utrzymania systemów

Opis stanowiska:
• Prowadzenie bieżącego monitoringu aplikacji oraz serwerów MS SQL i MS IIS
• Utrzymanie dostępności produkcyjnej systemów zgodnie z SLA
• Współpraca z zespołami wsparcia
• Utrzymanie środowisk produkcyjnych, developerskich, udział w projektach IT w procesie projektowania, produkcji i wdrażaniu nowego oprogramowania
• Monitorowanie ciągłości pracy platformy SaaS, aplikacji webowych, środowiska opartego na chmurze, wdrażanie nowych wersji oprogramowania

Wymagania:
• Znajomość systemów Windows Server 2008/2016, MSSQL, Języka T-SQL
• Doświadczenie w administracji i utrzymaniu systemów krytycznych
• Wykształcenie wyższe informatyczne

Mile widziane:
• Praktyczne doświadczenie w pracy z serwerem MSSQL,
• Praktyczne doświadczenie w pracy z serwerami Web (MS IIS)
• Znajomość systemów do monitoringu zasobów IT

Oferujemy:
• Pracę o charakterze stacjonarnym
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Przyjazne środowisko pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami na rynku IT
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy zaaplikuj do nas przez stronę

Informujemy że rozpatrywane będą tylko pełne aplikacje (CV, list motywacyjny i ankieta). Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.