> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w Klastrze > Designed.ly - Tester oprogramowania

Jeżeli kochasz technologie i chcesz rozwijać się w dziedzinie tworzenia oprogramowania i
ogólnie pojętego IT, porozmawiaj z nami. W Designed.ly Sp. z o.o. budujemy własne aplikacje
w oparciu o najnowsze technologie takie jak React.js, React Native czy NoSQL.

W związku z powstaniem nowego biura na terenie Technoparku Pomerania poszukujemy
pracowników na stanowisko:

Tester Oprogramowania

Obowiązki:
● Przygotowywanie i wykonywanie scenariuszy testowych,
● Eksploracyjne testowanie oprogramowania,
● Opracowywanie skryptów automatyzacji testów funkcjonalnych i wydajnościowych,
● Dokumentowanie i zgłaszanie znalezionych problemów i wad.

Wymagania minimalne:
● Pasja i chęć nauki nowych technologii,
● Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym zapoznanie się z
dokumentacją,
● Podstawowa znajomość procesu testowania i narzędzi testowych,
● Podstawowa umięjętność tworzenia skryptów lub programowania w dowolnym języku.

Mile widziane:
● Praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testów oraz
dokumentacji technicznej,
● Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych i/lub mobilnych,
● Znajomość języka Ruby,
● Praktyczne doświadczenie wykorzystania RSpec, Capybara, Cucumber, Selenium.

Podstawową cechą, której poszukujemy u kandydatów jest chęć rozwoju. Niezależnie od
tego, czy pragniesz doskonalić się w zawodzie testera, poznając nowe techniki i narzędzia,
czy chciałbyś rozwijać się jako programista, umożliwimy Ci to poprzez dostęp do wiedzy,
szkoleń i możliwość praktyki.

Tworząc testy akceptacyjne, przypadki testowe i wdrażając je wraz z programistami przy
wykorzystaniu pair programming bardzo szybko zdobędziesz doświadczenie i praktyczną
umiejętność nie tylko testowania, ale i budowania oprogramowania.

Dokumenty aplikacyjne w formacie pdf (C.V. oraz list motywacyjny) proszę przesyłać na
adres: praca@designed.ly.

Oferty należy oznaczyć w temacie wiadomości treścią "Tester Oprogramowania".
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Designed.ly Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Chobolańska 29/4 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".