> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w firmach Klastra IT > Asseco Data Systems - Specjalista ds. mediów społecznościowych

Asseco Data Systems - Specjalista ds. mediów społecznościowych

Zespół Zarządzania Produktami jest odpowiedzialny za promowanie marki oraz produktów na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych. Wspiera sprzedaż, rozwija produkty a także analizuje rynkowe trendy. Zgrany zespół i fajna atmosfera pracy pozwalają na płynne włączenie się w nowe zadania.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Zadania:

  • prowadzenie nowopowstałego profilu Certum by Asseco na Linkedin,
  • planowanie oraz realizacja działań oraz kampanii w mediach społecznościowych promujących ofertę i markę Certum by Asseco na rynkach zagranicznych,
  • koordynacja działań oraz kampanii w mediach społecznościowych promujących ofertę i markę Certum by Asseco na profilach Asseco Data Systems (PL), Asseco Poland (PL), Asseco Group (EN) na Linkedin,
  • tworzenie planów publikacji aktualności na stronach www.certum.pl oraz www.certum.eu,
  • dbanie o wizerunek marki w mediach społecznościowych,
  • współpraca w zakresie działań social selling,
  • stałe monitorowanie efektywności prowadzonych kampanii w oparciu o przyjęte KPI oraz analizę statystyk w social media,
  • współpraca z podwykonawcami – głównie graficy.

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz samodzielnym prowadzeniu kampanii na Linkedin,
  • biegła znajomość języka angielskiego (wykorzystywany do pisania postów na Linkedin oraz innych treśc),
  • umiejętności z zakresu copywitingu,
  • mile widziana podstawowa znajomość programów graficznych (np. Photoshop, Illustrator, CorelDraw) ,
  • mile widziana umiejętność tworzenia prostych grafik, banerów, infografik,
  • kreatywność oraz komunikatywność.

Assecods gwarantuje m.in.:

  • umowa o pracę,
  • system motywacyjny,
  • elastyczny czas pracy,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • fundusz kulturalny,
  • nauka języka angielskiego,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • opieka zdrowotna.