> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w firmach Klastra IT > Designed.ly - Młodszy specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Jeżeli chcesz uczestniczyć w uruchomieniu kolejnego produktu przez Designed.ly Sp. z o.o., porozmawiaj z nami! W Designed.ly Sp. z o.o. budujemy własne aplikacje w oparciu o najnowsze technologie.

W związku z powstaniem nowego biura na terenie Technoparku Pomerania oraz budową nowego zespołu do działu sprzedaży i marketingu, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Obowiązki:
● Aktywne pozyskiwanie klientów (klient biznesowy z sektora MŚP) poprzez prowadzenie telefonicznych rozmów handlowych,
● Bieżący kontakt z klientami oraz szeroko rozumiana obsługa klientów poprzez telefon oraz email,
● Wsparcie produktowe dla klientów,
● Zarządzanie bazą CRM,
● Współpraca przy aktualizacji strony www.

Wymagania:
● Doświadczenie w pracy w sprzedaży i marketingu w środowisku B2B,
● Wysokie umiejętności komunikacyjne,
● Dobra dykcja, pewność siebie i swoboda wypowiedzi,
● Umiejętność pracy pod presją wyników,
● Znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:
● Znajomość środowiska startup’owego,
● Znajomość branży IT / ICT,
● Zainteresowanie nowymi technologiami,
● Wyższe wykształcenie.

Oferujemy:
● Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
● Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym uzależnionym od wyników,
● Dużą samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za podejmowane decyzje,
● Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Dokumenty aplikacyjne w formacie pdf (C.V. oraz list motywacyjny) proszę przesyłać na adres praca@designed.ly.

Oferty należy oznaczyć w temacie wiadomości treścią "Młodszy specjalista ds.sprzedaży i marketingu". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Designed.ly Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Chobolańska 29/4 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".