plgb

QA Tester

Locon sp. z o.o. jest spółką informatyczną, która działa od 1995 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Szczecinie. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w zakresie serwisów lokalizacyjnych i serwisów opartych o technologie GSM i GPS. Naszym flagowym produktem jest aplikacja: Gdzie Jest Dziecko najpopularniejsza usługa lokalizacyjna w Polsce. Współpracujemy z takimi firmami jak: Orange, T-Mobile, Plus, Play, Netia. Szukamy doświadczonego QA testera do naszego zespołu w Szczecinie. Praca w biurze na pełny etat.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • testowanie aplikacji mobilnych i www,
  • budowa i nadzór środowisk testowych (z elementami automatyzacji),
  • opracowywanie planów, skryptów i przypadków testowych i ich wdrażanie,
  • sporządzanie raportów o błędach i brakach funkcjonalnych,
  • odpowiedzialność za jakość i niezawodność produktów firmy,

OCZEKUJEMY:

  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • znajomość metod i narzędzi testowania,
  • posiadanie wykształcenia o profilu technicznym,
  • umiejętności analitycznego myślenia,

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w stałych godzinach,
  • umowę o pracę,
  • pracę wśród doświadczonego zespołu specjalistów,

CV prosimy nadsyłać na adres praca@locon.pl wpisując w temacie wiadomości: "QA tester".

Uwaga: Osoby niespełniające powyższych kryteriów proszone są o nie nadsyłanie aplikacji.