> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w firmach Klastra IT > Nielsen Brandbank - Programista PHP (Senior)

Lokalizacja: Szczecin, PL

Firma: Nielsen

Programista PHP (Senior)

 O stanowisku:

W Nielsen cenimy sobie przekazywanie dobrej jakości informacji do naszych klientów, dlatego też tworzymy narzędzia, które to umożliwiają. Zespół, którego będziesz częścią, jest odpowiedzialny za rozwój i innowacje oprogramowania, co jest kluczowe w zrozumieniu rynku e-commerce.

Obowiązki

Tworzenie oprogramowania do monitorowania rynku e-commerce

O Tobie

Lubisz podejmować się nowych wyzwań. Jesteś kreatywny i otwarty na nowe pomysły, dzięki czemu pomożesz nam tworzyć coraz lepsze oprogramowanie. Zawsze dbasz o to, aby Twój kod był czysty i czytelny dla innych. Jesteś dobrze zorganizowany i ambitny, a to oznacza, że razem jesteśmy w stanie być coraz bardziej konkurencyjni na globalnym rynku.

Umiejętności

 Wymagane:

  • Trzy lata doświadczenia w pisaniu aplikacji
  • PHP 7.x
  • MySQL
  • Myślenie analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów

Dobrze jeśli znasz:

  • Microsoft Azure
  • Elasticsearch
  • PHPUnit
  • Ansible
  • Vue.js

Nielsen Brandbank to największa w Europie usługa, polegająca na tworzeniu, zarządzaniu i dystrybucji cyfrowych danych produktowych, świadczona wielkim sieciom handlowym, jak i małym sklepom oraz producentom międzynarodowych marek i tysiącom mniejszych dostawców. Dla wszystkich tych firm Biblioteka Produktowa Nielsen Brandbank – baza zawierająca na bieżąco aktualizowane zdjęcia i dane ponad 1 000 000 produktów, w tym 60 000 polskich – jest niezbędna w realizacji celów biznesowych na rynku eCommerce. Pozwala spełnić wymagania prawne, dotyczące podawania obowiązkowych informacji o produktach, a także wyjść naprzeciw wymaganiom współczesnych konsumentów.

Serwis Nielsen Brandbank jest częścią Nielsen Holdings. Nielsen to obecna w ponad 100 krajach firma dostarczająca wiedzę, statystyki i informacje z rynku w zakresie m.in. marketingu, zachowań konsumenckich, telewizji i innych mediów, mierząc skuteczność i potencjał rynkowych trendów i rozwiązań.

Po więcej informacji: www.brandbank.com