> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w firmach Klastra IT > Red Sky - Product Designer

Red Sky - Product Designer

Grupa Funduszy Venture Capital Tar Heel Capital Pathfinder (www.thcpathfinder.com) specjalizujących się w nowych technologiach i innowacjach w związku z dynamicznym rozwojem i uruchamianiem kolejnych funduszy inwestycyjnych poszukuje kandydatów na stanowisko: Product Designer.

Tworzymy FinTech’owy start-up z ogromnym potencjałem wzrostu, wspierany przez fundusz VC. Jesteśmy w trakcie tworzenia zespołu, który współpracując ściśle z założycielami, uruchomi wersję beta na rynku europejskim pod koniec 2020 roku. Za pośrednictwem platformy będziemy oferować wiodącą na rynku usługę łączenia mikro, małych i średnich firm e-commerce z inwestorami kapitałowymi, jak również efektywną analizę biznesową.

Zakres obowiązków:

  • budowanie strategii produktu oraz roadmapy wspólnie z Product Managerem
  • współpraca z UX researcherami w zakresie planowania researchu, informowania oraz oceny decyzji dotyczących produktu
  • prowadzenie działań eksploracyjnych celem ułatwienia zespołowi poruszania się po obszarach wymagających uwagi
  • w oparciu o ugruntowane doświadczenie w obszarze UX potrafisz prowadzić działania, związane z badaniem potrzeb użytkowników dobierając odpowiednie strategie i narzędzia, rezultatem tych działań będzie zrozumienie potrzeb użytkowników, które przełożysz następnie na cele produktowe oraz pomysły funkcji
  • obrazowanie pomysłów projektowych przy użyciu storyboards, user flows, wireframes i prototypów
  • rozwijanie innowacyjnych i angażujących komponentów UI w czasie współpracy z inżynierami i produktem do wdrożenia
  • kreowanie i zarządzanie najnowszymi systemami zarządzania jak również wdrażanie przemyślanych i spójnych wzorów
  • rysowanie spostrzeżeń na bazie analityki produktu oraz czerpanie pomysłów na ulepszanie interfejsu użytkownika
  • aktywne kierowanie wzorcami projektowymi, podążanie za najnowszymi trendami narzędzi projektowych, metod, procesów wraz z ich skutecznym wdrażaniem do zespołu

Co oferujemy:

  • wyjątkową okazję, aby dołączyć do głównego zespołu odpowiedzialnego za rozwój globalnej platformy FinTech dla sektora e-commerce (czy jest coś, co miałoby dla Ciebie większy potencjał wzrostu?)
  • współpracę z najlepszymi partnerami biznesowymi z całego świata
  • możliwość rozwijania umiejętności w dynamicznym sektorze o ogromnym potencjale wzrostu
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • profesjonalny zespół z pozytywnym nastawieniem
  • niezbędne narzędzia pracy

Wynagrodzenie: 8 000 - 10 000 B2B + VAT

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu produktu w ścisłej współpracy z deweloperami i product managerami
  • postawa nastawienia na rozwiązanie problemu, silna orientacja na wynik
  • doskonałe rozumienie sposobu, w jaki UX przyczynia się i oddziałuje na cele biznesowe i KPI
  • doświadczenie w rozwijaniu, testowaniu i udoskonalaniu koncepcji opartych na badaniach, spostrzeżeniach i wizji marki
  • umiejętność zawężania złożonych wymagań do jasnych rozwiązań
  • umiejętność tworzenia innowacyjnych projektów interfejsu użytkownika, umożliwiające znaczące wrażenia użytkownika
  • rozległa wiedz w obszarze aktualnie używanych narzędzi projektowych (sketch, abstract, zeplin,etc.), responsywnego projektowania stron internetowych i aplikacji mobilnych
  • doświadczenie zawodowe z obszaru agile product team, konfiguracji i krótkich cyklów iteracji produktu
  • chęć i umiejętność “zakasania rękawów” i wprowadzenie rozwiązań projektowych w życie