> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w firmach Klastra IT > Red Sky - Tech Lead / Architect / Senior Full Stack Engineer

Red Sky - Tech Lead / Architect / Senior Full Stack Engineer

Grupa Funduszy Venture Capital Tar Heel Capital Pathfinder (www.thcpathfinder.com) specjalizujących się w nowych technologiach i innowacjach w związku z dynamicznym rozwojem i uruchamianiem kolejnych funduszy inwestycyjnych poszukuje kandydatów na stanowisko: Tech Lead / Architect / Senior Full Stack Engineer

Tworzymy FinTech’owy start-up z ogromnym potencjałem wzrostu, wspierany przez fundusz VC. Jesteśmy w trakcie tworzenia zespołu, który współpracując ściśle z założycielami, uruchomi wersję beta na rynku europejskim pod koniec 2020 roku. Za pośrednictwem platformy będziemy oferować wiodącą na rynku usługę łączenia mikro, małych i średnich firm e-commerce z inwestorami kapitałowymi, jak również efektywną analizę biznesową.

Zakres obowiązków:

  • budowanie strategii produktu oraz roadmapy we współpracy z product managerem
  • opracowanie i utrzymanie ścieżki rozwoju technologicznego
  • zarządzanie procesem dostarczania oprogramowania, w tym projektowanie, przeglądy kodu, testowanie, wdrażanie i dokumentację
  • zaprojektowanie i rozwijanie skalowalnej aplikacji webowej
  • pełna odpowiedzialność za architekturę frontendu i backendu we współpracy z zespołem interdyscyplinarnym
  • proponowanie odpowiednich rozwiązań znając design oraz wymagania biznesowe
  • pisanie wysokiej jakości, czystego, łatwy do utrzymania i testowania kodu
  • szacowanie zadań w obszarze rozwoju oprogramowania - wskazywanie potencjalnego ryzyka, wymaganych rezerw oraz ograniczeń w tym procesie
  • tworzenie odpowiednich testów celem zapewnienia najlepszej jakości kodu
  • Zdefiniowanie strategii wypuszczania kodu (code branching, CI i procesy dostarczania oprogramowania).
  • wsparcie i mentoring podległych członków zespołu, którzy mają mniejsze doświadczenie

Co oferujemy:

  • wyjątkową okazję, aby dołączyć do zespołu odpowiedzialnego za rozwój globalnej platformy FinTech dla sektora e-commerce (czy jest coś, co miałoby dla Ciebie większy potencjał wzrostu?)
  • współpracę z najlepszymi partnerami biznesowymi z całego świata
  • możliwość rozwijania umiejętności w dynamicznym sektorze o ogromnym potencjale wzrostu
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • profesjonalny zespół z pozytywnym nastawieniem
  • niezbędne narzędzia pracy

Wynagrodzenie: minimum 12 000 B2B + VAT

Wymagania

  • ponad 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość elementy składowe frontendu, backendu i DevOps
  • tworzenie/utrzymywanie aplikacji przy wykorzystaniu frameworków tj. Vue.JS, React lub Angular.
  • znajomość technicznych aspekty usług cloudowych oferowanych przez platformy takie jak GCP, AWS lub Azure.
  • doświadczenie w budowaniu web services oraz znajomość baz danych SQL
  • doskonała znajomość cyklu życia oprogramowania.
  • duże doświadczenie programistyczne w REST API i integracji bramek płatniczych.
  • umiejętność identyfikowania wymagań i definiowania rozwiązań technicznych.
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie to warunek konieczny

Dodatkowe umiejętności:

  • doświadczenie w pracy z systemami płatności i / lub integracji reklam Google / Facebook.