> Strona główna > Projekty > Oferty pracy w firmach Klastra IT > SoftVig - Specjalista ds. sprzedaży - branża IT

SoftVig - Specjalista ds. sprzedaży -  branża IT

Jesteśmy szczecińską firmą o zasięgu ogólnopolskim. Już od ponad 20 lat tworzymy innowacyjne systemy i niezmiennie naszą specjalizacją jest motoryzacja. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją oprogramowania wspierającego procesy biznesowe w autoryzowanych sieciach dealerskich sprzedaży i serwisu pojazdów. Dostarczamy usługi i narzędzia informatyczne dla takich marek jak: Skoda, Seat, VW, Audi, Porsche, Ford, Honda, Suzuki, Mitsubishi, KIA, Hyundai, Volvo.

Wciąż rozwijamy portfolio naszych usług, dlatego poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży -  branża IT

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Sprzedaż produktów i usług firmy, w tym rozwiązań w chmurze
  • Dobór odpowiednich usług IT do potrzeb Klientów
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z obecnymi Klientami
  • Prowadzenie spotkań handlowych i negocjacje z Klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość branży IT i nowych technologii
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy z wieloma zadaniami

Mile widziane:

  • Znajomość branży automotive

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazne środowisko pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie Działu Administracji w pracy z bieżącą dokumentacją

Możliwa jest rekrutacja online.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.